Rok szkolny 2009/2010

1 września powitaliśmy kolejny rok szkolny. Przed nami wiele dni ciężkiej pracy, ale
i radosnych przygód. Jednym z ważniejszych wydarzeń było zakończenie kursu z zakresu agroturystyki. Uczestniczyli w nim nauczyciele oraz rodzice i inni mieszkańcy naszej miejscowości. Kurs zakończył się uroczystym wręczeniem zaświadczeń oraz słodkim poczęstunkiem.

1 2

29 kwietnia naszą szkołę odwiedzili aktorzy z teatrzykiem kukiełkowym. Wystawili bajkę „O rybaku i złotej rybce”. Po przedstawieniu odbyła się sesja zdjęciowa z udziałem wszystkich dzieci.

3

29 maja po raz drugi nasza szkoła zorganizowała Dzień Rodziny. Upływał on pod znakiem zmagań sportowych i artystycznych przeplatanych dowcipami oraz wspólnymi zabawami rodziców i dzieci.

5 6