Miesięczne archiwum: Luty 2019

Bezpieczne ferie!

Aby czas zimowego wypoczynku dostarczył radosnych i niezapomnianych wrażeń, pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa:

• Nie zjeżdżajmy na sankach w pobliżu dróg oraz zbiorników wodnych.
  • W czasie zjeżdżania zachowajmy bezpieczną odległość między sankami.
  • Nie doczepiajmy sanek do samochodu.
  • Rzucając się śnieżkami nie łączmy miękkiego śniegu z kawałkami lodu czy kamieni oraz nie celujmy w twarz drugiej osoby.
  • Nie rzucajmy śnieżkami w nadjeżdżające samochody.
  • Na łyżwach jeździmy tylko w wyznaczonych miejscach, nie ślizgamy się po lodzie na rzece lub stawie.
  • Nie przebiegajmy przez ulicę, nie przechodźmy w miejscach niedozwolonych.
  • Bądźmy widoczni na drodze.
  • Nie strącajmy z dachu zwisających sopli lodu.
  • Pamiętajmy o zdrowym odżywianiu.
  • Ubierajmy się odpowiednio do temperatury panującej na dworze.
  • W wolnym czasie przebywajmy na świeżym powietrzu, dbajmy o aktywność fizyczną.

• Życzymy Wam udanych i bezpiecznych ferii zimowych!!!

WIZYTA BISKUPA

W naszej szkole niecodzienna wizyta - w ramach wizytacji duszpasterskiej parafii Nieledwia, naszą szkołę odwiedził ks. bp. Roman Pindel. W imieniu całej społeczności szkolnej, ks. bp. przywitała p. Dyrektor Teresa Czupajło. Następnie nasza zdolna młodzież zaprezentowała się w krótkim programie artystycznym. Po występie ks. bp. skierował do nas kilka słów, a następnie spotkał się z nauczycielami i pracownikami szkoły.

dscf2865 dscf2877dscf2865dscf2865dscf2865dscf2865