Miesięczne archiwum: Grudzień 2013

Życzenia Świąteczne

swieta

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru

Przyniesie Wam spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Was

Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia…

Ten wpis został opublikowany dnia23 grudnia 2013 przez Karolina Skowron.

Jasełka w Naszej Szkole

Jak co roku, tuz przed Świętami Bożego Narodzenia nauczyciele i uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu młodych artystów. Tegoroczny spektakl w sposób nowoczesny i wesoły pozwolił zrozumieć sens i istotę Świąt Bożego Narodzenia. Jasełka przedstawione zostały na uroczystym apelu dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły oraz dostojnych gości- dyrekcje i przedstawicieli Fundacji „Elementarz”. Wspólne spędzenie czasu i kolędowanie było pięknym wprowadzeniem w nastrój świąteczny.

Ten wpis został opublikowany dnia 20 grudnia 2013 Karolina Skowron.

Mikołajki

Wizyta świętego Mikołaja to zawsze duże przeżycie, niezależnie od tego, czy jest się dużym czy małym. W tym roku Mikołaj był wyjątkowo wymagający i nawet nauczyciele musieli powiedzieć wierszyk, zaśpiewać piosenkę, a nawet wykonać kilka pompek! Na szczęście obyło się bez rózg!

Ten wpis został opublikowany dnia 8 grudnia 2013 przez Karolina Skowron.

Wycieczka do teatru w Cieszynie

Podczas wyjazdu do Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie, nasi uczniowie mieli okazję obejrzenia musicalu opartego na motywach baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu” w wykonaniu Dziecięcego Teatru Muzycznego „PROTALENT”. Ta ponadczasowa historia dwójki przyjaciół przeżywających liczne i niebezpieczne przygody stanowi jednocześnie dowód na potęgę uczucia, które jest w stanie stopić nawet najzimniejsze serce.

Ten wpis został opublikowany dnia 5 grudnia 2013 przez Karolina Skowron.