Miesięczne archiwum: Listopad 2013

Dzień Biało-Czerwony!!

W związku z przypadającym 11 listopada Świętem Niepodległości, uczniowie uczcili to święto ubierając się w kolory flagi narodowej. Tego dnia na biało – czerwono prezentowali się nasi uczniowie. W barwach narodowych występowały całe klasy.

Ten wpis został opublikowany dnia 15 listopada 2013 przez Karolina Skowron.

Apel z okazji Dnia Niepodległości

Listopad to dzień pamięci i zadumy. Podczas uroczystego apelu z udziałem naszych uczniów, nauczycieli oraz dyrekcji mieliśmy niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w wyprawie w przeszłość. Nasi uczniowie przypomnieli i przybliżyli wszystkim zgromadzonym wydarzenia towarzyszące procesowi odzyskiwania przez Polskę niepodległości. Apel ten miał także część drugą, którą nazwać by można „ćwiczeniami z przeszłości” , a składały się na nią quizy, zagadki a nawet konkurs kulinarny!

Ten wpis został opublikowany dnia 15 listopada 2013 przez Karolina Skowron.