Miesięczne archiwum: Październik 2013

Spotkanie z weterynarzem

29 października do naszej szkoły zawitał niezwykły gość, który poprowadził niecodzienne zajęcia. Gościem tym był lekarz zwierząt – weterynarz, który opowiedział na czym polega jego praca, udzielił uczniom wskazówek dotyczących opieki nad ich pupilami, a także uwrażliwił na zachowanie zasad bezpieczeństwa w kontaktach ze zwierzętami. Nasi uczniowie mieli do gościa sporo pytań dotyczących właściwej pielęgnacji zwierząt domowych.

Ten wpis został opublikowany dnia 29 października 2013 przez Karolina Skowron.

Dzień Nauczyciela, pasowanie na ucznia

Jak co roku 14 października obchodzimy dzień, w którym wyrazić możemy naszą wdzięczność wszystkim tym, dzięki którym możliwe jest zdobywanie przez nas wiedzy. W programie artystycznym zaprezentowanym przez uczniów naszej szkoły mieliśmy więc okazję poznać tajniki receptury przepisu na ucznia oraz poznać laureatów szkolnych Oscarów we wszystkich możliwych kategoriach. Grono naszych uczniów zostało uroczyście i oficjalnie powiększone o uczniów klas pierwszych, którzy złożyli swoje pierwsze poważne w życiu ślubowanie.

Ten wpis został opublikowany dnia 21 października 2013 przez Karolina Skowron.

Dzień Pluszowego Misia

Do wydarzeń które debiutują w tym roku szkolnym w naszej szkole, należą z pewnością dni (jest to wybrany piątek każdego miesiąca), w których obowiązuje pewien motyw przewodni. Jeden z piątkowych dni dedykujemy zatem niezapomnianemu przyjacielowi z dzieciństwa, pluszowemu misiowi! Widok uczniów i nauczycieli, którzy przybyli tego dnia do szkoły dzierżąc pod pachą jakiegoś pluszaka – bezcenny!

Ten wpis został opublikowany dnia 21 października 2013 przez Karolina Skowron.

Dzień Szalonej Fryzury

Ale się u nas działo!!

Naszą szkołę odwiedzili kosmici :-)

Ich twarze może i przypominały buzie naszych uczniów, ale fryzury… warkoczyki, kucyki, irokezy, tapiry, afro, peruki… a wszystko to w kolorach tęczy.

Ten wpis został opublikowany dnia 18 października 2013 przez Karolina Skowron

Święto Pieczonego Ziemniaka

Jak co roku podczas Święta Pieczonego Ziemniaka spotkaliśmy się, aby spędzić wspólnie czas przy ognisku oraz różnych smakołykach. Nie zabrakło wspólnych zabaw i rozmów (nie tylko o ziemniakach!)

dscf2865 dscf2877 dscf2862 dscf2845

Ten wpis został opublikowany dnia 3 października 2013 przez